Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparatii apartura medicla

Număr anunț
DA20207155
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ROSIORII DE VEDE (CUI 4568250)
Furnizor / câștigător
CENTRUL JUDEŢEAN DE APARATURĂ MEDICALĂ TELEORMAN (CUI 12602107)
Cod CPV
50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.840 RON
Valoare atribuită
7.840 RON
Data publicării
02.05.2018 11:35
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.840 RON

din 7.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.