Ofertă acceptată Cumpărare directă

LACAT ALUMINIU 38 MM

Număr anunț
DA20207547
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61 RON
Valoare atribuită
61 RON
Data publicării
02.05.2018 11:46
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61 RON

din 61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.