Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEMOLATOR GSH 27 VC BOSCH
- Număr anunț
- DA20206513
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44512600-8 · Scule pentru lucrari rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.199 RON
- Valoare atribuită
- 7.199 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 11:16
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.199 RON
din 7.199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro