Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compartimentare,reamenajare,consolidare locatie

Număr anunț
DA20206283
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
CONSTAR SRL (CUI 13371760)
Cod CPV
45262700-8 · Lucrari de modificare a cladirilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.027,04 RON
Valoare atribuită
204.027,04 RON
Data publicării
02.05.2018 11:09
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.027,04 RON

din 204.027,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.