Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparare inst electrice
- Număr anunț
- DA20210810
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.384 RON
- Valoare atribuită
- 2.384 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 13:29
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.384 RON
din 2.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro