Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE PLACA COMPACTOARE CF2R
- Număr anunț
- DA20191451
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,74 RON
- Valoare atribuită
- 791,74 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 10:40
- Termen limită
- 02.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
791,74 RON
din 791,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro