Ofertă acceptată Cumpărare directă

colectare deseuri municipale precolectate selectiv

Număr anunț
DA20177867
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI RO15343880)
Cod CPV
90510000-5 · Eliminare si tratare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.524,47 RON
Valoare atribuită
2.524,47 RON
Data publicării
26.04.2018 11:37
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.524,47 RON

din 2.524,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.