Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, depozitare, procesare deseuri menajere

Număr anunț
DA20211114
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
Furnizor / câștigător
Servicii Publice Tulcea (CUI 22618640)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,36 RON
Valoare atribuită
313,36 RON
Data publicării
02.05.2018 13:38
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,36 RON

din 313,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.