Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE COLECTARE A APELOR UZATE SI GOLIRE FOSE SEPTICE
- Număr anunț
- DA20187072
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
- Furnizor / câștigător
- ELGED SRL (CUI 16270205)
- Cod CPV
- 90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575 RON
- Valoare finală
- 1.575 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 20:01
- Data finalizării
- 02.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.