Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de asitenta tehnica pentru programul de contabilitate bugetara all in all nivel B4
- Număr anunț
- DA20178410
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Frasinet (CUI 24469447)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 11:54
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.040 RON
din 5.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro