Ofertă refuzată
Cumpărare directă
cursuri igiena
- Număr anunț
- DA20188229
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "UNIREA (CUI 4322408)
- Furnizor / câștigător
- DON CENTRUL DE ACUPUNCTURA SI MEDICINA NATURISTA SRL (CUI RO230999)
- Cod CPV
- 80400000-8 · Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,61 RON
- Valoare finală
- 610,61 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 08:49
- Data finalizării
- 02.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.