Atribuită Cumpărare directă

GEMBIRD PP12-1.5M patchcord RJ45 cat.5e UTP 1.5m gray

Număr anunț
DA36158543
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
254,50 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,50 RON