Ofertă refuzată Cumpărare directă

Fise de instruire individuala privind securitatea si sanatatea in munca

Număr anunț
DA20196817
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308 RON
Valoare finală
300 RON
Data publicării
27.04.2018 13:41
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.