Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa de izvor plata in sistem watercooler

Număr anunț
DA20203394
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,60 RON
Valoare atribuită
171,60 RON
Data publicării
02.05.2018 09:44
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,60 RON

din 171,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.