Ofertă acceptată Cumpărare directă

Orez Deroni Original

Număr anunț
DA20219984
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP.BOBOCEII NR.19 (CUI 29368478)
Furnizor / câștigător
ESPINOSO COMPANY S.R.L. (CUI RO7646042)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146 RON
Valoare atribuită
146 RON
Data publicării
03.05.2018 10:09
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146 RON

din 146 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.