Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE USCATA

Număr anunț
DA20210334
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI (CUI 4541858)
Furnizor / câștigător
MONDOPAD JUNIOR SRL (CUI RO28889400)
Cod CPV
03221210-1 · Fasole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,50 RON
Valoare atribuită
522,50 RON
Data publicării
02.05.2018 13:12
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,50 RON

din 522,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.