Ofertă acceptată Cumpărare directă

aprovizionare

Număr anunț
DA20190114
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 PASCANI (CUI 32215458)
Furnizor / câștigător
Ifrim Ghe Danut Intreprindere individuala (CUI RO32681695)
Cod CPV
03221300-9 · Legume pentru frunze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.143 RON
Valoare atribuită
3.143 RON
Data publicării
27.04.2018 09:57
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 06:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.143 RON

din 3.143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.