- Număr anunț
- DA20221550
- Autoritate contractantă
- Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
- Furnizor / câștigător
- ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,40 RON
- Valoare finală
- 237,40 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 10:56
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.