Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sfoara bumbac 100 gr/ghem

Număr anunț
DA20205948
Autoritate contractantă
COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare finală
1.160 RON
Data publicării
02.05.2018 11:00
Data finalizării
03.05.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.