Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 26,8% sub estimat

trusa HCV

Număr anunț
DA20214351
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
ENGLOBER SRL (CUI RO17463468)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492 RON
Valoare atribuită
360 RON 26,8% sub estimat
Data publicării
02.05.2018 15:19
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 492 RON estimat 26,8%

Adjudecat la 73,2% din estimat · economie 132 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.