Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 5 ACCESORII AER COMPRIMAT AIR- 70S

Număr anunț
DA20211464
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39714100-1 · Aeratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,68 RON
Valoare atribuită
159,68 RON
Data publicării
02.05.2018 13:49
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,68 RON

din 159,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.