Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Beton de ciment B350 C20/25
- Număr anunț
- DA20180526
- Autoritate contractantă
- Comuna Lunguletu (Primaria Lunguletu) (CUI 4402752)
- Furnizor / câștigător
- SAV-BOG TRANS SRL (CUI RO15479050)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.750 RON
- Valoare finală
- 12.750 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 13:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 03:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.