Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de plombari drumuri si strazi in orasul Vascau, judetul Bihor
- Număr anunț
- DA20214981
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA VASCAU (CUI 4969090)
- Furnizor / câștigător
- VUTAN INSTALATII SRL (CUI RO15497154)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.036,24 RON
- Valoare atribuită
- 28.036,24 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 15:43
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.036,24 RON
din 28.036,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro