Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CRENVURSTI SUBTIRI IN INTESTIN DE OAIE
- Număr anunț
- DA20223292
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252 RON
- Valoare atribuită
- 252 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:54
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252 RON
din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro