Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIEPT DE PUI DEZOSAT AMB.LA PUNGA ÎNTREG, FARA PIELE (NEINJECTAT)
- Număr anunț
- DA20223282
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.285 RON
- Valoare atribuită
- 4.285 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:54
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.285 RON
din 4.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro