Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE

Număr anunț
DA20218859
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112 RON
Valoare atribuită
112 RON
Data publicării
03.05.2018 09:36
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112 RON

din 112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.