Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse din carne (Rev.2)

Număr anunț
DA20215524
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit Martinica nr 17 (CUI 29345512)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,40 RON
Valoare atribuită
339,40 RON
Data publicării
02.05.2018 16:10
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,40 RON

din 339,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.