Ofertă acceptată Cumpărare directă

aripi curcan

Număr anunț
DA20214003
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PUI DE LEI (CUI 29373806)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,72 RON
Valoare atribuită
58,72 RON
Data publicării
02.05.2018 15:06
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 20:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,72 RON

din 58,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.