Atribuită Cumpărare directă

Furnizare sistem de pardoseala temporara pentru confectionare alei sau podele pentru standuri

Număr anunț
DA36159550
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Furnizor / câștigător
GAVRILĂ IONELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 44926667)
Cod CPV
44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
150.000 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.000 RON