Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pasta tomate cutie 800g 28/30%

Număr anunț
DA20210237
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI RO6922360)
Cod CPV
15331000-7 · Legume transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.099,40 RON
Valoare atribuită
5.099,40 RON
Data publicării
02.05.2018 13:10
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.099,40 RON

din 5.099,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.