Ofertă refuzată Cumpărare directă

CASCAVAL HOHLAND

Număr anunț
DA20217717
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 (CUI 29181312)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.604,84 RON
Valoare finală
1.604,84 RON
Data publicării
03.05.2018 08:58
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.