Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,4% sub estimat

150G HOCHLAND ALMETTE SMANTAN / VERDEATA

Număr anunț
DA20212419
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,88 RON
Valoare atribuită
170,88 RON 17,4% sub estimat
Data publicării
02.05.2018 14:18
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,88 RON

din 206,88 RON estimat 17,4%

Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.