- Număr anunț
- DA20225545
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 PASCANI (CUI 32215431)
- Furnizor / câștigător
- Intreprindere Familiala DOMINTE GH. MARILENA (CUI RO23108878)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1 RON
- Valoare atribuită
- 1 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:00
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1 RON
din 1 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro