Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie dulciuri pentru cantina
- Număr anunț
- DA20201514
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- SPEDITION TRANSCONTINENTAL SRL (CUI RO10091588)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 515,32 RON
- Valoare atribuită
- 515,32 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 08:15
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
515,32 RON
din 515,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro