Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet accesori electrice
- Număr anunț
- DA20227110
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO TEKH SRL (CUI RO12145536)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.055,22 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:43
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.055,22 RON
din 1.055,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro