Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP IL.+BRATARA+CONSOLA

Număr anunț
DA20225904
Autoritate contractantă
Comuna Serbauti (CUI 15588368)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31682400-4 · Echipament electric aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.328,71 RON
Valoare atribuită
42.328,71 RON
Data publicării
03.05.2018 13:10
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.328,71 RON

din 42.328,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.