Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII ASIGURARE
- Număr anunț
- DA20220459
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 10:23
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.140 RON
din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro