Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pt utilaje agricole

Număr anunț
DA20212883
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4461970)
Furnizor / câștigător
MASTER LUX SRL (CUI RO18563694)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,78 RON
Valoare atribuită
153,78 RON
Data publicării
02.05.2018 14:31
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,78 RON

din 153,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.