Atribuită Cumpărare directă

Balastare strada Schitului

Număr anunț
DA36160075
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
TOTAL INVEST PLUS SRL (CUI 29344541)
Cod CPV
45234130-6 · Lucrari de constructii de balasturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
285.760 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285.760 RON