Ofertă refuzată
Cumpărare directă
tabla interactiva
- Număr anunț
- DA20227410
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SAT MARGARITESTI (CUI 25551994)
- Furnizor / câștigător
- ELYAS & NIKOL PARTENER SRL (CUI 19049773)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare finală
- 7.500 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:52
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.