Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie pod

Număr anunț
DA20225110
Autoritate contractantă
COMUNA MANASIA (Consiliul Local al Comunei Manasia) (CUI 4365093)
Furnizor / câștigător
BIC METAL INDUSTRY S.R.L. (CUI 38863386)
Cod CPV
45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.996,39 RON
Valoare atribuită
24.996,39 RON
Data publicării
03.05.2018 12:47
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.996,39 RON

din 24.996,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.