Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii acoperis

Număr anunț
DA20222707
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Furnizor / câștigător
BUGARIU MIRCEA-IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37469279)
Cod CPV
45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
03.05.2018 11:38
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.