Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor, 21.5", PHILIPS 223V5LSB/62, FHD, 21.5"

Număr anunț
DA20213957
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
2NET COMPUTER SRL (CUI RO8586712)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315 RON
Valoare atribuită
315 RON
Data publicării
02.05.2018 15:05
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315 RON

din 315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.