Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale latex sterile nepudrate/produs in Germania nr. 6, 6,5,7,5

Număr anunț
DA36160270
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI 15487975)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.840 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON