Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJERI NEGRI,LDPE,24 MICRONI,120 L*10 BUC/ROLA,70*120 CM,328 G/ROLA,25 ROLE/BAX

Număr anunț
DA20209220
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,50 RON
Valoare atribuită
220,50 RON
Data publicării
02.05.2018 12:39
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,50 RON

din 202,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.