Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola plata pentru sterilizare 100 mm x 200 m

Număr anunț
DA20201330
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.910 RON
Valoare atribuită
2.910 RON
Data publicării
02.05.2018 07:49
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.910 RON

din 2.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.