Atribuită Cumpărare directă

Asigurari auto rca _12 luni_ MAI59952_MAI59951

Număr anunț
DA36160385
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON