Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nitronal 10mg/10ml x 10fi

Număr anunț
DA20223053
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
Furnizor / câștigător
CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL (CUI RO12498)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,40 RON
Valoare atribuită
1.158,40 RON
Data publicării
03.05.2018 11:47
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,40 RON

din 1.158,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.