Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță pentru pregătirea și elaborarea a 5 CF prioritar POR

Număr anunț
DA20218467
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI RO18423208)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
03.05.2018 09:23
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.