Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coperti dosar personalizat

Număr anunț
DA20211208
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
GRAFICA PLUS SRL (CUI ro6007113)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,68 RON
Valoare atribuită
158,68 RON
Data publicării
02.05.2018 13:41
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,68 RON

din 158,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.